Pramoniniai šiltnamiai Fermer 3.5 komercinei daržininkystei

Pramoninis šiltnamis Fermer 3.5

AKCIJOS

Akcija polikarbonatui. Nemokamas pristatymas!
Akcija polikarbonatui. Nemokamas pristatymas!

Užsakymams
nuo 350 €

Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!
Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!

Dovanos vertė 39 €

Akcija
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras

kaina tik 19 €

DOVANOJAME LENTYNĖLĘ PERKANT BET KURĮ IŠ ŠIŲ ŠILTNAMIŲ: GASPADORIUS, GASPADINĖ, KLĖTIS, SODŽIUS
DOVANOJAME LENTYNĖLĘ PERKANT BET KURĮ IŠ ŠIŲ ŠILTNAMIŲ: GASPADORIUS, GASPADINĖ, KLĖTIS, SODŽIUS

Dovanos vertė 39 €

PERMATOMA TRAPECINĖ STOGO DANGA 900 MM X 2000 MM PERKANT MIN 10 VNT
PERMATOMA TRAPECINĖ STOGO DANGA 900 MM X 2000 MM PERKANT MIN 10 VNT

17,55 €

Akcija
Gaspadinė, Gaspadorius, Klėtis šiltnamių išpardavimas!
Gaspadinė, Gaspadorius, Klėtis šiltnamių išpardavimas!

Nuolaidos iki 442 €

Akcija
Vandens talpa (510 l) ir paaukštinimas
Vandens talpa (510 l) ir paaukštinimas

Nuolaida iki -27 %

Akcija
Šiltnamių priedai
Šiltnamių priedai

Nuolaida iki -62 %

Akcija
Šiltnamio takelio atskyrimo komplektas
Šiltnamio takelio atskyrimo komplektas

Nuolaida iki -39 %

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Turbūt iki šiol pramoniniai šiltnamiai daugeliui asocijuojasi su profesionaliais daržininkais. Iš tiesų, pramoniniai šiltnamiai itin dažnai naudojami komercinei daržininkystei. Visgi, galima pastebėti, jog ir daržininkai mėgėjai kartais renkasi pramoninius šiltnamius. Pramoninis šiltnamis gali praversti mėgėjams tuomet, kai jie augina itin didelius kiekius daržovių. Galbūt šiltnamį norite dalintis su kaimynais? Tai gali būti patogu ir praktiška. Pramoninis šiltnamis skirtas ne tik profesionaliems daržininkams, bet ir mėgėjams, todėl kartais praverčia jais pasidomėti.

Pramoninis šiltnamis nuo įprasto šiltnamio skiriasi savo dydžiu. Tai itin erdvus šiltnamis, kuriame ne tik galima auginti daug daržovių, bet ir laisvai gali tilpti traktoriai ar kiti agro mechanizmai. Pramoninis šiltnamis dažniausiai pasirenkamas derliaus auginimui, visgi, kai kurie geba šiltnamį praktiškai panaudoti kitais būdais. Šiltnamis gali būti naudojamas kaip parodų patalpa, galima laikyti agro mechanizmus ir panašiai.

Išsirinkti pramoninį šiltnamį gali būti sudėtinga. Gamintojų, gaminančių pramoninius šiltnamius, ne tiek daug, kiek gaminančių įprasto dydžio šiltnamius. Nebrangų ir kokybišką pramoninį šiltnamį pirkti nori daugelis, tačiau kai kuriems gali būti ne itin lengva įsigyti tokį gaminį. Nepasidomėjus pramoniniais šiltnamiais, galima itin nesudėtinga įsigyti brangų šiltnamį, kurio kokybė nesiskiria nuo pigesnių. Akivaizdu, jog rinktis reikia atidžiai. Vienas geriausių šiuo metu pramoninių šiltnamių yra FERMER. Šis šiltnamis yra skirtingų dydžių, todėl kiekvienas daržininkas ras tai, ko jam reikia. Svarbu paminėti ir tai, jog gamintojai siūlo nebrangias kainas, kas itin aktualu ne tik daržininkams mėgėjams, bet ir profesionalams.

Pramoniniai šiltnamiai FERMER išsiskiria šiais bruožais:

● Turbūt daugeliui svarbiausia tai, jog pasirinkus šiltnamį FERMER, bet kada galima jį padidinti. Tai svarbu tiems, kurie neįsitikinę, kokio dydžio šiltnamio jiems reikia. Net ir įsigijus pramoninį šiltnamį, nereikia jaudintis, jog pasirinktas dydis gali būti per mažas, kadangi padidinti galima bet kada. Tai itin svarbu tuomet, kai norisi didinti pardavimų skaičių, todėl reikia užauginti didesnį derlių. Įsigijus pramoninį šiltnamį FERMER nereikia jaudintis dėl to, jog šiltnamis gali varžyti. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog stoglangiai gali būti įmontuoti bet kuriuo metu. Tai irgi itin naudinga, kadangi kartais sudėtinga apskaičiuoti, kiek stoglangių reikia, jog būtų galima efektyviai vėdinti šiltnamį.

● Pramoninis šiltnamis yra arkinės formos, todėl jį lauke galima palikti ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą. Šaltuoju metų laiku nereikia jaudintis dėl sniego. Sniegui užkritus ant šiltnamio, jis nuslys, kadangi šiltnamis yra arkinės formos, kuri neleidžia kauptis sniegui ant stogo. Šiltnamis yra patvarus, todėl net ir užsilikus sniegui ant stogo, jis atlaikytų apkrovą.

● Šiltnamis FERMER pasižymi 100% apsauga nuo UV spindulių.

● Norite, jog į šiltnamį patektų kuo daugiau šviesos? Tuomet pramoninis šiltnamis FERMER būtent tai, ko reikia. Šiltnamio šviesos pralaidumas siekia net 80%. Augalai gaus tikrai pakankamai šviesos.

● Svarbu paminėti, jog pramoninis šiltnamis FERMER papuoštais plačiais dvivėriais vartais. Tai reiškia, jog į jį ne tik bus galima įeiti, bet ir įvažiuoti, jeigu tik yra poreikis.

● Šiltnamis pagamintas iš cinkuoto plieno profilių, atsparių rūdims.

● Šiltnamis gali ne tik būti naudojamas derliaus auginimui, bet ir kitoms reikmėms. Tai gali būti parodų patalpa, galima laikyti saugiai laikyti didelius daiktus ir panašiai.

Svarbu paminėti, jog šiltnamis itin patvarus ir kokybiškas. Tai patikina siūlomos garantijos. Polikarbonatinei dangai siūloma net 10 metų garantija, o karkasui taikoma 5 metų garantija. Šiltnamio karkasas pagamintas Rusijoje, o kanalinio polikarbonato danga pagaminta Europos Sąjungoje.

Pramoniniai šiltnamiai FERMER idealus pasirinkimas komerciniai daržininkystei.

Skaityti daugiau