Nebrangūs polikarbonatiniai šiltnamiai Dvūška super kaina

Dvūška

Rasta 36 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 36 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

AKCIJOS

Akcija polikarbonatui. Nemokamas pristatymas!
Akcija polikarbonatui. Nemokamas pristatymas!

Užsakymams
nuo 350 €

Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!
Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!

Dovanos vertė 39 €

Akcija
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras

kaina tik 19 €

DOVANOJAME LENTYNĖLĘ PERKANT BET KURĮ IŠ ŠIŲ ŠILTNAMIŲ: GASPADORIUS, GASPADINĖ, KLĖTIS, SODŽIUS
DOVANOJAME LENTYNĖLĘ PERKANT BET KURĮ IŠ ŠIŲ ŠILTNAMIŲ: GASPADORIUS, GASPADINĖ, KLĖTIS, SODŽIUS

Dovanos vertė 39 €

PERMATOMA TRAPECINĖ STOGO DANGA 900 MM X 2000 MM PERKANT MIN 10 VNT
PERMATOMA TRAPECINĖ STOGO DANGA 900 MM X 2000 MM PERKANT MIN 10 VNT

17,55 €

Akcija
Gaspadinė, Gaspadorius, Klėtis šiltnamių išpardavimas!
Gaspadinė, Gaspadorius, Klėtis šiltnamių išpardavimas!

Nuolaidos iki 442 €

Akcija
Vandens talpa (510 l) ir paaukštinimas
Vandens talpa (510 l) ir paaukštinimas

Nuolaida iki -27 %

Akcija
Šiltnamių priedai
Šiltnamių priedai

Nuolaida iki -62 %

Akcija
Šiltnamio takelio atskyrimo komplektas
Šiltnamio takelio atskyrimo komplektas

Nuolaida iki -39 %

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Mėgėjai daržininkai vos tik pradėję užsiimti daržininkyste, tikrai iš karto nesižvalgo į brangiausius šiltnamius. Gamintojai tai supranta, todėl siūlo ne tik modernius brangius, bet ir kiek paprastesnius, pigesnius šiltnamius. Pirkti pigesnį šiltnamį apsimoka, tačiau kartais rinktis reikia atidžiai. Akivaizdu, jog rasti brangų kokybišką šiltnamį lengviau nei išsirinkti pigų ir modernų šiltnamį. Tokių yra nedaug, todėl neretai tenka peržiūrėti nemažai variantų, kol randamas tinkamas šiltnamis. Ieškantys nebrangaus ir kokybiško šiltnamio, turėtų apsistoti ties šiltnamiu DVUŠKA. Tai modernius šiltnamis, kuris tuo pačiu yra paprastas ir nebrangus. Būtent to ir ieško nemaža dalis daržininkų. Šiltnamis DVUŠKA įtiks ne kiekvienam, tačiau daugelio poreikius tikrai patenkins su kaupu.

Šiltnamis DVUŠKA iš daugelio išsiskiria tuo, jog jis yra pigus, tačiau tuo pačiu turi nemažai privalumų:

● Vienas iš didžiausių šio šiltnamio privalumų yra dizainas. Arkinė forma yra vienas iš populiariausių šiltnamių formu. Populiariausia, kadangi forma praktiška. Bent jau taip mano daugelis daržininkų. Formos dėka nesikaupia sniegas, todėl nereikia nerimauti dėl šiltnamio žiemą.

● Šiltnamiui nereikalingas pamatas, todėl nereikia papildomai mokėti pinigų.

● Tiek durys, tiek ventiliacinės orlaidės yra iš abiejų šiltnamio galų. Tai ne tik užtikrina efektyvų vėdinimą, bet ir leidžia patogiai naudotis šiltnamiu.

● Karkasas yra tvirtas ir atsparus rūdims.

● Šiltnamio danga yra kanalinis polikarbonatas, kuris pagamintas Europos Sąjungoje. Šiltnamio danga apsaugo nuo UV spindulių, praleidžia pakankamai šviesos.

● Šiltnamį įsigyti apsimoka tiems, kurie nori sutaupyti. Šiltnamis ne tik pigus, bet ir jame yra reikiamos detalės, išsami instrukcija, jog nereikėtų samdyti darbininkų, kurie sumontuotų šiltnamį.

● Šiltnamis gali būti ilginamas kas 2 metrus, todėl jį pasirinkti gali ir sodininkai mėgėjai, ir patyrę sodininkai, kurie nori užauginti gausų derlių.

Šiltnamis DVUŠKA atkreipia sodininkų dėmesį ne tik pigia kaina, bet ir kitomis savybėmis. Akivaizdu, jog šiltnamis yra modernus. Visgi, neužtenka to, jog šiltnamis modernus, kad daržovės augtų gardžios. Svarbu žinoti, jog svarbu ir kiti dalykai. Pasirinkti svarbu vietą, kur būtų galima užaugintų gausų derlių. Tai turėtų būti ne pavėsis, o vieta, kur galima gauti kuo daugiau saulės spindulių. Patartina pasirinkti vietą, kuri būtų kuo toliau nuo medžių, pastatų. Tai turėtų būti atoki vieta, kad šiltnamis gautų pakankamai šilumos. Augalams svarbu šiluma, tačiau nereikia pamiršti žemės derlingumo. Svarbu žinoti, jog žemė neturėtų būti labai kieta ar molėta. Šiltnamis turi būti pastatytas ant derlingos žemės.

Nereikia pamiršti priedų, kurie ne tik padės lengviau dirbti, bet ir pavers darbą gerokai patogesniu. Gamintojai siūlo priedus, kurie nebrangūs, tačiau gerokai palengvina daržininkų kasdienybę. Laistymo sistemos naudojamos ne tik dideliems šiltnamiams, bet ir mažiems. Klaidinga manyti, jog laistymas neužima daug laiko. Augalams reikia nemažai drėgmės, todėl naudinga pasirinkti priedą, kuris padarys darbą lengvesniu. Kitas itin praktiškas pasirinkimas yra automatiniai stoglangių atidarytuvai. Šiuos renkasi nemaža dalis daržininkų. Suprasti, kada reikia vėdinti šiltnamį tikrai nelengva. Stebėti temperatūrą varginti, o intuicija gali suklaidinti. Būtent dėl to gamintojai siūlo įsigyti automatinius stoglangių atidarytuvus, kurie stebi oro temperatūrą šiltnamyje ir vėdina patalpą tuomet, kai temperatūrą yra per didelė. Parduotuvių lentynose galima rasti ir daugelį kitų priedų. Lentynėlės, agrotekstilė, takelio koriai, talpa vandeniui ir daugelis kitų priedų padeda efektyviau ir lengviau prižiūrėti šiltnamį.

Šiltnamis DVUŠKA yra akivaizdžiai vienas iš geriausių ekonomiškų šiltnamį. Šiltnamis suteiks galimybę užauginti gardžias daržoves net ir nepatyrusiems sodininkams.

Skaityti daugiau