Unikalios formos modernūs šiltnamiai Strėlė 3.0 gera kaina

Strėlė 3.0

Rasta 36 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 36 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

AKCIJOS

Akcija polikarbonatui. Nemokamas pristatymas!
Akcija polikarbonatui. Nemokamas pristatymas!

Užsakymams
nuo 350 €

Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!
Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!

Dovanos vertė 39 €

Akcija
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras

kaina tik 19 €

DOVANOJAME LENTYNĖLĘ PERKANT BET KURĮ IŠ ŠIŲ ŠILTNAMIŲ: GASPADORIUS, GASPADINĖ, KLĖTIS, SODŽIUS
DOVANOJAME LENTYNĖLĘ PERKANT BET KURĮ IŠ ŠIŲ ŠILTNAMIŲ: GASPADORIUS, GASPADINĖ, KLĖTIS, SODŽIUS

Dovanos vertė 39 €

PERMATOMA TRAPECINĖ STOGO DANGA 900 MM X 2000 MM PERKANT MIN 10 VNT
PERMATOMA TRAPECINĖ STOGO DANGA 900 MM X 2000 MM PERKANT MIN 10 VNT

17,55 €

Akcija
Gaspadinė, Gaspadorius, Klėtis šiltnamių išpardavimas!
Gaspadinė, Gaspadorius, Klėtis šiltnamių išpardavimas!

Nuolaidos iki 442 €

Akcija
Vandens talpa (510 l) ir paaukštinimas
Vandens talpa (510 l) ir paaukštinimas

Nuolaida iki -27 %

Akcija
Šiltnamių priedai
Šiltnamių priedai

Nuolaida iki -62 %

Akcija
Šiltnamio takelio atskyrimo komplektas
Šiltnamio takelio atskyrimo komplektas

Nuolaida iki -39 %

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Šiltnamis Strėlė, kitaip žinomas kaip Strelka, unikalios formos ir dizaino, kuris traukia ne tik užsieniečių, bet ir lietuvių dėmesį. Nors nemaža dalis užsienietiškų šiltnamių Lietuvoje yra ne itin paklausūs, šiltnamis Strėlė tikrai sulaukia nemažai susidomėjimo. Smailėjančios formos šiltnamis išsiskiria iš kitų, tačiau dizainas toli gražu ne vienintelis šio šiltnamio privalumas. Šis šiltnamis yra įrodymas, jog kokybiški ir modernūs šiltnamiai nebūtinai turi būti brangus. Šiltnamis Strėlė yra modernus ir nebrangus, todėl tikrai vertas daržininkų dėmesio.

Šiltnamiai šiais laikais turi atitikti itin daug reikalavimų. Kai kuriems yra ypatingai svarbu, jog šiltnamis atliktų tam tikras funkcijas, kiti renkasi šiltnamį pagal išvaizdą. Sodininkai turi skirtingus kriterijus, todėl gamintojai stengiasi pasiūlyti tai, kas atitiktų kuo daugiau kriterijų. Gamintojai neretai nesiūlo vieno šiltnamio modelio dydžio, kadangi supranta, jog tai sumažintų pardavimus. Nuspėti, kokio dydžio šiltnamis bus paklausiausias, iš tiesų sudėtinga. Net patys daržininkai neretai neapsisprendžia, kokio dydžio šiltnamio jiems reikėtų. Šiltnamis Strėlė yra skirtingų dydžių, todėl jį įsigyti gali tiek sodininkas mėgėjas, kuris laisvalaikiu augina daržoves ar gėles, tiek daržininkas, kuris yra patyręs ir nori užauginti gausų derlių. Kiekvienas daržininkas turi skirtingus poreikius, todėl gamintojai siūlo ne tik skirtingus šiltnamių dydžius, bet ir polikarbonatinės dangos storį. Pirkėjai gali pasirinkti, ar įsigyti storesnę dangą, ar plonesnę. Sudėtinga pasakyti, kokią dangą reikėtų įsigyti. Sodininkai žino, kokie orai būdingi jų kraštai ir kuri danga bus praktiškesnė. Visgi, patarima įsigyti kuo storesnę dangą, jog būtų galima šiltnamį saugiai laikyti ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir šaltuoju.

Šiltnamis Strėlė išsiskiria savo unikalia forma, tačiau tai ne vienintelis privalumas:

● Šiltnamiui nereikia montuoti pagrindo, kadangi jis tvirtinasi tiesiai į žemę.

● Sustiprintas profilis. Karkasas atsparus rūdims ir yra itin tvirtas.

● Itin gera žinia tiems, kurie ruošiasi įsigyti didelį šiltnamį. Strėlė turi net dvejas duris ir abiejose yra orlaidė.

● Šiltnamio danga yra sertifikuota. Kanalinis polikarbonatas vienas geriausių pasirinkimų šiltnamiui. Svarbu paminėti ir tai, jog ši danga yra su ilgalaikėmis garantijomis. Naudojantis šiuo šiltnamiu galima negalvoti apie galimus nesklandumus dėl gamintojų kaltės. Tai patvarus ir saugus šiltnamis.

● Šis šiltnamis sudomins tuos, kurie nori 100% apsaugos nuo UV spindulių.

● Šviesos pralaidumas yra daugiau kaip 80%.

● Šiltnamio rinkinyje yra guminės tarpinės.

Šiltnamis Strėlė itin modernus. Visgi, siūloma įsigyti papildomus priedus, kurie leis dirbti patogiau:

● Mėgstate didelius ir erdvius šiltnamius? Tuomet pasirinkite tokį dydį, kokio norite. Siūloma prailginti šiltnamį kas 2 metrus. Tai reiškia, jog sodininkai gali pasirinkti bet kokio ilgio šiltnamį.

● Stoglangiai naudingi tiems, kurie nori efektyviai vėdinti šiltnamį. Pasirinkus didelį šiltnamį, patartina pasirinkti papildomus stoglangius, jog būtų galima suteikti augalams reikiamą temperatūrą.

● Automatiniai stoglangių atidarytuvai itin naudingi tiems, kurie nori kuo mažiau laiko skirti šiltnamiui. Jie automatiniai, todėl visiškai nereikės stebėti šiltnamio temperatūros, kadangi atidarytuvai pakels ir nuleis stoglangius, jeigu temperatūra bus netinkama.

● Laistymo sistemos itin naudingos tiems, kurie turi didelius šiltnamius. Tai tikras išsigelbėjimas. Visgi, net ir nedideliems šiltnamiams praverčia laistymo sistemos. Pasirinkus laistymo sistemas, naudinga pasirinkti ir vandens talpą. Tai tikrai praverčia tiems, kurie turi šiltnamius.

● Parduotuvėse galima rasti ir kitas prekes, pavyzdžiui: sandarinimo juostas, takelio korius, lentynėles, agrotekstilę ir kt.

Šiltnamis Strėlė yra šiuolaikiškas ir nebrangus, todėl jis idealiai tiks ne tik sodininkams mėgėjams, bet ir patyrusiems daržininkams.

Skaityti daugiau