Organinis stiklas

Organinis stiklas

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 29,00 € - 225,00 €

Storis

Storis

Plotis

Plotis

Ilgis

Ilgis

Spalva

Spalva

AKCIJOS

Akcija
Akcija polikarbonatui
Akcija polikarbonatui

3,65 Eur/m2

Augalų parišimo komplektas dovanų perkant Sanus/Sanus Glass šiltnamį
Augalų parišimo komplektas dovanų perkant Sanus/Sanus Glass šiltnamį

Dovanos vertė 16 €

Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!
Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!

Dovanos vertė 19 €

Akcija
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras

kaina tik 19 €

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Organinis stiklas - tai skaidrus, permatomas plastiko lakštas. Organinis stiklas pasižymi itin geromis savybėmis, tokiomis kaip: atspara UV spinduliams, gali būti lengvai apdirbamas mechaniniu būdu, formuojamas, yra atsparus smūgiams ir ilgaamžiškas.

Organinių stiklų rūšys:

● Akrilo stiklas naudojamas vizualinės reklamos srityje, lengvojoje ir sunkiojoje pramonėje, interjero dizaine. Jis pasižymi šiomis savybėmis: lengvai apdirbamas, nesunkiai klijuojamas, atsparus smūgiams, tinkamas sąlyčiui su maistu, atsparus UV spinduliams, didelis šviesos pralaidumas. Svarbu žinoti, jog tai populiariausias organinis stiklas. Visgi, tai neturėtų daryti įtakos renkantis stiklą, kadangi rinktis reikia ne tai, kas populiaru, o tai, kas atitiktų poreikius.

● Polistirolis naudojamas vizualinės reklamos srityje. Jis taip pat pasižymi dideliu šviesos pralaidumu. Šis stiklas lengvai formuojamas, atsparus cheminiam poveikiui. Jis trapus, neatsparus smūgiams, gali būti naudojamas tik uždarose patalpose, kadangi nepasižymi atsparumu UV spinduliams. Tai pigiausias organinis stiklas.

● Polivinilchloridas, kitaip žinomas kaip PVC, naudojamas pramonėje ir vizualinės reklamos srityje. Jis pralaidus šviesai, lengvai apdirbamas, formuojamas, atsparus UV spinduliams. Tai neperdirbama, netinkama sąlyčiui su maistu medžiaga. Šio organinio stiklo privalumas yra tas, jog jis atsparus smūgiams. Atsparesnis nei akrilo stiklas.

● Stireno-akrilo-nitrilo stiklas, žinomas kaip SAN, yra praleidžiantis šviesą, itin atsparus chemikalams, lengvai apdirbamas, formuojamas, atsparus UV spinduliams. Naudojamas dušų kabinų, šviestuvų ir kitų daiktų gamybai.

● Polikarbonato stiklas naudojamas statybose, specialių paskirčių automobiliuose, televizorių gamybai, žemės ūkio technikai, vizualinės reklamos srityje ir t.t. Jis atsparus chemikalams, UV spinduliams, smūgiams, praleidžia šviesą, yra brangiausias iš visų išvardintų organinių stiklų.

● Poliesterio stiklas. A-pet ir pet-G porūšiai turi tas pačias savybes: praleidžia šviesą, atsparūs smūgiams, sunkiai degūs, neatsparūs UV spinduliams, tinka sąlyčiui su maistu, lengva mechaniškai apdirbti. Porūšiai skiriasi tuo, jog pet-G gali būti termoformuojamas.

● Išvardytos pagrindinės organinių stiklų rūšys, tačiau yra ir daugiau.

Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

● Renkantis svarbiausia, jog organinis stiklas būtų ilgaamžis? Tuomet pirkite medžiagą su matiniu paviršiumi. Ant tokios medžiagos nesimato įbrėžimai. Atkreipti dėmesį svarbu į kainą. Pigi medžiaga ne itin kokybiška. Nusprendus pasirinkti medžiagą su blizgiu paviršiumi, apdenkite apsaugine plėvele. Tai užtikrins medžiagos ilgaamžiškumą.

● Priemones valymui rinktis reikia itin atidžiai. Naudinga pasidomėti organinio stiklo rūšimi ir tuomet nuspręsti, kokią priemonę pasirinkti.

● Naudinga pasidomėti, kokioje temperatūroje gali būti organinio stiklo rūšis.

● Naudinga pasidomėti, kokius įrankius galima naudoti apdirbant medžiagas.

● Užmirškite įprotį pirkti pigesnes prekes. Įsigyti prekę, kuri kainuoja pigiau nei rinkos kaina, neapsimoka.

Organinį stiklą rinktis reikia itin atidžiai. Vien dėl to, jog pasirinkote reikiamą rūšį, nereiškia, jog įsigysite norimą prekę. Kartais reikia pasidomėti prekėmis, jog būtų galima įsigyti tai, kas atsipirks. Įsigyti prekes, kurios kainuoja brangiai, kartais apsimoka, o kartais ne. Ne visuomet brangesnės prekės yra geresnės už pigesnes. Renkantis reikia kuo mažiau dėmesio kreipti į kainą ir susitelkti į medžiagos savybes. Pasirinkti yra lengviau tuomet, kai aišku, kokios medžiagos reikia. Kartais praktiškiau užsisakyti dalį reikiamo kiekio ir įsitikinti, jog tai tikrai prekė, kurios reikia. Visgi, pasitaiko, jog tiksliai žinoma, kokios prekės reikia. Tokiu atveju pirkti galima iš karto pilną užsakymą. Organinis stiklas yra patvarus ir naudingas, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į pasirinktą rūšį. Medžiagos skiriasi savybėmis, gali būti naudojamos ne bet kurioje srityje. Pasidomėti būtina, jog būtų galima įsigyti reikiamą prekę. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar gaminys ekologiškas, patvarus, kokybiškas, nebrangus. Galbūt turite kitus kriterijus? Rinktis reikia tai, kas reikalinga. Naudinga pasidomėti prekėmis ir tuomet nuspręsti, kuri reikalinga.

Skaityti daugiau