Patvarūs, paprasti ir jaukūs šiltnamiai Sigma gera kaina

Sigma

Rasta 32 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 32 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

AKCIJOS

Akcija
Akcija polikarbonatui
Akcija polikarbonatui

3,65 Eur/m2

Augalų parišimo komplektas dovanų perkant Sanus/Sanus Glass šiltnamį
Augalų parišimo komplektas dovanų perkant Sanus/Sanus Glass šiltnamį

Dovanos vertė 16 €

Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!
Lentynėlė dovanų perkant bet kurį garant šiltnamį!

Dovanos vertė 19 €

Akcija
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras
Šiltnamio stoglangio arba durų uždarymo sistemos cilindras

kaina tik 19 €

Žiūrėti visus pasiūlymus

STRAIPSNIS

Jaukus ir paprastas šiltnamis SIGMA yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų pigių šiltnamių. Sodininkai neretai renkasi šį šiltnamį tuomet, kai nori įsigyti kokybišką prekę už pigesnę kainą. Mitas, jog rusiški ar baltarusiški šiltnamiai yra nepatvarūs. Gamintojai jau seniai įrodė, jog šie šiltnamiai yra verti pasitikėjimo. Lietuviai neretai taupiai renkasi šiltnamį ir verčiau renkasi paprastesnį šiltnamį, kuris efektyvumu ir patvarumu mažai nusileidžia brangesniems šiltnamiams. Šiltnamis SIGMA yra idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina ir pasitiki pigesniais gaminiais. Šiltnamis SIGMA turi viską, ko gali prireikti šiltnamiui.

Šiltnamis SIGMA nebrangus ir paprastas, tačiau tai nereiškia, jog jis nestebina savo privalumais:

● Šiltnamis yra arkinės formos, todėl neleidžia kauptis sniegui. Tai itin svarbu, kadangi šiltnamį galima lauke palikti ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą.

● Šiltnamio karkasas yra iš cinkuotų stačiakampių vamzdžių. Karkasas yra tvirtas, atsparus rūdims. Karkasas pagamintas Rusijoje. Rusiškam karkasui taikoma 2 metų garantija.

● Šiltnamiui nereikalingas pamatas, todėl nereikės tuo rūpintis ir papildomai mokėti pinigus.

● Šiltnamį dengia kanalinio polikarbonato danga, kuri atspari smūgiams, audroms ir t.t. Verta paminėti, jog tai Europos Sąjungoje gaminta danga ir jam taikoma 10 metų garantija.

● Šiltnamio danga apsaugo jį nuo UV spindulių.

● Pasižymi itin dideliu šviesos pralaidumu.

● Šiltnamio rinkinyje yra reikiamos detalės, išsami konstrukcija, todėl nereikės mokėti darbininkams, jog sumontuotų šiltnamį. Visa tai galima nesudėtingai atlikti.

● Šiltnamis gali būti ilginamas kas 2 metrus, todėl kiekvienas daržininkas gali pasirinkti reikiamą šiltnamio dydį.

Šiltnamio SIGMA savybės gali sudominti ne vieną daržininką. Visgi, vien jų neužtenka, jog būtų užaugintas gausus ir gardus derlius. Itin svarbu žinoti, kur pastatyti šiltnamį. Kai kuriems gali pasirodyti, jog tai visiškai neaktualu. Visgi, praktika rodo, jog pastačius šiltnamyje netinkamoje vietoje, gali reikėti tenkintis nedideliu derliumi. Išrinkti vietą, kur pastatyti šiltnamį, gali būti sudėtinga. Tuo labiau, jog ne kiekvienas daržininkas turi itin platų pasirinkimą. Pasitaiko, jog daržininkai turi tenkintis ne itin gausiu derliumi vien dėl to, jog daržas nederlingas. Svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

● Šiltnamis neturėtų būti statomas pavėsyje. Labai svarbu, jog šiltnamį pasiektų kuo daugiau saulės spindulių.

● Šiltnamis turėtų būti statomas kuo toliau nuo medžių ar aukštų pastatų.

● Labai svarbu, jog žemės paviršius būtų lygus.

● Svarbu, jog būtų pakankamai vietos, kad būtų galima ne tik pastatyti šiltnamį, bet ir prie jo prieiti.

● Svarbiausia, jog žemė būtų derlinga. Labai kieta ir molinga žemė nepadės užauginti gausaus derliaus.

Nereikia pamiršti, jog svarbu ne tik pasirinkti tinkamą vietą, bet ir įsigyti kuo modernesnį šiltnamį. Kai kuriems gali būti visiškai nereikalingas šiltnamis, kuris turi daug papildomų priedų. Visgi, retai pasitaiko, jog sodininkams nereikalingi priedai. Išmanusis šiltnamis leidžia mažiau laiko skirti jo priežiūrai, todėl galima dirbti kitus darbus. Pirkti išmanųjį šiltnamį visiškai nebūtina tam, jog šiltnamis atliktų kuo daugiau funkcijų. Galima įsigyti paprastą šiltnamį ir tuomet pasirinkti norimus priedus. Mažiau patyrusiems daržininkams rekomenduojama pasirinkti išmanųjį šiltnamyje, kadangi jame yra tai, ko prireikia sodininkams. Visgi, kartais ir nepatyrę daržininkai žino, ko jiems reikia, todėl perka priedus atskirai.

Šiltnamiai SIGMA populiarūs, kadangi jie gali pasigirti itin nebrangiomis kainomis. Visgi, šiltnamį rinktis reikia ne tik pagal kainą. Gali būti, jog tai ir lemia šiltnamių SIGMA populiarumą. Tai nebrangūs, paprasti, tačiau tuo pačiu ir modernūs šiltnamiai, kurie veikia efektyviai.

Skaityti daugiau