Šiltnamis Gaspadinė, 15,84 m², 6 mm

904340

264 cm

600 cm

242 cm

Šiltnamis parduodamas komplekte su dvejomis durimis abiejuose šiltnamio galuose, su sustiprintu pamatiniu pagrindu.

2 stoglangiai

-8%
806,00 € 880,00 €
Preliminarus pristatymo terminas šiai prekei yra 10 darbo dienų.
Lietuviškas Polikarbonatinis Šiltnamis Gaspadinė
Išmanusis Šiltnamis
Šiltnamių stoglangių ir durų automatiniai atidarytuvai
Polikarbonato Sandarinimo Juostos bei Difuzinės Juostos AntiDust
Šiltnamių Laistymo Sistemos
Šiltnamio Takeliai ir Takelio Koriai
Specializuota Šiltnamių Parduotuvė Vilniuje

Polikarbonatinis šiltnamis GASPADINĖ (lietuviškas)

Šiltnamio GASPADINĖ privalumai:

 • ERDVUMAS - šiltnamio plotis 2,64 m, ilgis 4, 6, 8, 10 m , aukštis - net  2,42 m. Jame puikiai jausis ir nebus suvaržyti ne tik aukštaūgiai pomidorai, bet ir patys  daržininkai! Šiltnamio durys - plačios, tad be jokių problemų į šiltnamį įvažiuosite su standartinio pločio karučiu - nebereikės žemių nešioti kibirais.
 • TVIRTUMAS - šiltnamis pagamintas iš ypač tvirtų cinkuotų profilių, kurie gaminami iš 80 mm pločio cinkuotų plieno juostų ir turi TVIRTĄ CINKUOTĄ PAMATINĮ PAGRINDĄ, kuris suteikia šiltnamiui papildomą tvirtumą, bei arkų sustiprinimus, kurie montuojami būtent tose vietose, kuriose jie geriausiai sutvirtina šiltnamio arkas! Sustiprintam šiltnamiui nebus baisios jokios sniego ar vėjo apkrovos, tad apie šiltnamio išmontavimą žiemai - nereikėtų net galvoti.
 • SANDARUMAS - šiltnamis dengiamas 4 arba 6 mm storio polikarbonato plokštėmis, kurios turi oro kanalus ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamio durys ir orlaidės sukonstruotos taip, jog neliktų nereikalingų tarpų - net prasidėjus rudeninėms šalnoms (oro temperatūrai esant net iki -5 laipsnių), Jūsų šiltnamyje oro temperatūra bus vis dar pliusinė, tad vis dar galėsite auginti ir mėgautis šviežiomis daržovėmis.
 • FUNKCIONALUMAS - mūsų šiltnamis abiejuose galuose turi duris, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidės. Kam reikalingos dvejos durys? Pertverkite šiltnamį ir skirtinguose šiltnamio galuose galėsite auginti skirtingas daržoves. Pasistatėte 4 metrų ilgio šiltnamį ir pamatėte, jog jis Jūsų šeimai per mažas? Ne bėda. Mūsų šiltnamį lengvai padidinsite net ir po to, kai jis jau surinktas. Tiesiog įsigykite iš mūsų šiltnamio prailginimą ir Jūsų šiltnamis jau bus ne 4, o 6 metrų ilgio. Pastatėte šiltnamį sode prie takelio, tačiau persigalvojote ir norite ji perkelti į kitą vietą? Ir tai ne bėda - mūsų surinktas šiltnamis toks stabilus, jog Jūs jį be didesnio vargo pernešite į Jums patogią vietą. Neužtenka vėdinimo per dvi orlaides šiltnamio galuose? Galėsite įmontuoti papildomas orlaides (paprastas arba automatines) šiltnamio stoge.  Na, o žiemą šiltnamis GASPADINĖ Jums tarnaus kaip sandėliukas ar papildoma malkinė. Patikėkite, o ir lauko baldai šiltnamyje GASPADINĖ iki pavasario peržiemos kuo puikiausiai. Paprasta, efektyvu ir funkcionalu.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS - stori (net 1 mm storio) ir kokybiškai nucinkuoti šiltnamio karkaso profiliai, bei Europos gamyklose gaminami polikarbonatiniai lakštai, kuriems gamintojai suteikia 10 metų garantiją, leis Jums džiaugtis Jūsų nesenstančiu šiltnamiu tikrai ilgą laiką!
 • ESTETIŠKUMAS - mūsų gaminamas šiltnamis ne tik ištikimai tarnaus Jums kaip daržovių namas - mes esame tikri, jis neabejotinai papuoš Jūsų sodybos ar namo kiemą! Daugiau jokių vėjyje besiplaikstančių polietileno plėvelių atplaišų - šiuolaikinis ir modernus šiltnamis dengtas kokybiška polikarbonatine danga, jau dabar gali būti Jūsų!

Komplekte:

 • Cinkuotojo plieno karkasas iš OMEGA profilio (plieno storis 1 mm, cinko sluoksnio storis 275 g/m²);
 • Sutvirtintas pamatinis pagrindas su standžiąja briauna;
 • Sustiprintos dvejos durys su orlaidėmis abiejuose šiltnamio galuose;
 • 2 stoglangiai;
 • Aliumininės durų rankenėlės su spynelėmis, kabliukai atidarytų durų fiksacijai ir kt.;
 • Pagal reikiamą formą išpjauti ir montuoti paruošti polikarbonato lakštai (nepjaustyto lapo matmenys: plotis 2,1 m, ilgis 6 m);
 • Į gruntą įkasamos pamato kojos karkaso fiksavimui.
Išmanioji komplektacija su priedais Ne
Plotas 15,84 m²
Plotis 2,64 m
Ilgis 6 m
Aukštis 2,42 m
Dangos storis 6 mm
Dangos tipas Polikarbonatas
Polikarbonatas paruoštas montavimui Taip
Forma Namukas
Karkaso medžiaga Cinkuotas plienas
Karkaso profilio forma Juosta
Karkaso profilio medžiagos storis 1 mm
Karkaso profilio matmenys 80 mm
Gamintojo šalis Lietuva
Garantija karkasui 5 metai
Garantija dangai 10 metų
Pamatinis profilis Taip
Stoglangis 2
Karkaso spalva Cinko
Durys priekyje Durys ir Orlaidė
Durys gale Durys ir Orlaidė
Atstumai tarp profilių 60 cm

Pristatymo kaina 30 EUR

Atsisiųsti failus paspaudus ant nuorodos

Panašios prekės