Išparduota

Šiltnamis Sodžius, 5,74 m², 6 mm

904395

287 cm

200 cm

220 cm

Erdvus ir aukštas SODŽIUS parduodamas su durimis ABIEJUOSE šiltnamio galuose. Lengvai surinkę šiltnamį, jį pastatysite savo sklype be didesnio vargo. Jums nereikės lieti ar betonuoti pamatų - šiltnamį įtvirtinsite įkasę į gruntą specialias prailgintas šiltnamio arkų kojas su skersinukais (jos jau yra šiltnamio komplektacijoje). Įkastos šiltnamio kojos neleis vėjui jo pajudinti.

Preliminarus pristatymo terminas šiai prekei yra 15 darbo dienų.
Lietuviškas Polikarbonatinis Šiltnamis Sodžius
Išmanusis Šiltnamis
Šiltnamių stoglangių ir durų automatiniai atidarytuvai
Polikarbonato Sandarinimo Juostos bei Difuzinės Juostos AntiDust
Šiltnamių Laistymo Sistemos
Šiltnamio Takeliai ir Takelio Koriai
Specializuota Šiltnamių Parduotuvė Vilniuje

Polikarbonatinis šiltnamis SODŽIUS (lietuviškas)

Šiltnamio SODŽIUS privalumai:

 • ERDVUMAS - šiltnamio plotis 2,87 m, ilgis 4, 6, 8, 10 m , aukštis - net  2,20 m. Jame puikiai jausis ir nebus suvaržyti ne tik aukštaūgiai pomidorai, bet ir patys  daržininkai! Šiltnamio durys - plačios, tad be jokių problemų į šiltnamį įvažiuosite su standartinio pločio karučiu - nebereikės žemių nešioti kibirais.
 • TVIRTUMAS - šiltnamis pagamintas iš ypač tvirtų cinkuotų profilių, kurie gaminami iš 80 mm pločio cinkuotų plieno juostų.
 • SANDARUMAS - šiltnamis dengiamas 4 arba 6 mm storio polikarbonato plokštėmis, kurios turi oro kanalus ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamio durys ir orlaidės sukonstruotos taip, jog neliktų nereikalingų tarpų - net prasidėjus rudeninėms šalnoms (oro temperatūrai esant net iki -5 laipsnių), Jūsų šiltnamyje oro temperatūra bus vis dar pliusinė, tad vis dar galėsite auginti ir mėgautis šviežiomis daržovėmis.
 • FUNKCIONALUMAS - mūsų šiltnamis abiejuose galuose turi duris. Kam reikalingos dvejos durys? Pertverkite šiltnamį ir skirtinguose šiltnamio galuose galėsite auginti skirtingas daržoves. Pasistatėte 4 metrų ilgio šiltnamį ir pamatėte, jog jis Jūsų šeimai per mažas? Ne bėda. Mūsų šiltnamį lengvai padidinsite net ir po to, kai jis jau surinktas. Tiesiog įsigykite iš mūsų šiltnamio prailginimą ir Jūsų šiltnamis jau bus ne 4, o 6 metrų ilgio. Pastatėte šiltnamį sode prie takelio, tačiau persigalvojote ir norite ji perkelti į kitą vietą? Ir tai ne bėda - mūsų surinktas šiltnamis toks stabilus, jog Jūs jį be didesnio vargo pernešite į Jums patogią vietą. Galėsite įmontuoti papildomas orlaides (paprastas arba automatines) šiltnamio stoge.  Na, o žiemą šiltnamis SODŽIUS Jums tarnaus kaip sandėliukas ar papildoma malkinė. Patikėkite, o ir lauko baldai šiltnamyje SODŽIUS  iki pavasario peržiemos kuo puikiausiai. Paprasta, efektyvu ir funkcionalu.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS - stori (net 1 mm storio) ir kokybiškai nucinkuoti šiltnamio karkaso profiliai, bei Europos gamyklose gaminami polikarbonatiniai lakštai, kuriems gamintojai suteikia 10 metų garantiją, leis Jums džiaugtis Jūsų nesenstančiu šiltnamiu tikrai ilgą laiką!
 • ESTETIŠKUMAS - mūsų gaminamas šiltnamis ne tik ištikimai tarnaus Jums kaip daržovių namas - mes esame tikri, jis neabejotinai papuoš Jūsų sodybos ar namo kiemą! Daugiau jokių vėjyje besiplaikstančių polietileno plėvelių atplaišų - šiuolaikinis ir modernus šiltnamis dengtas kokybiška polikarbonatine danga, jau dabar gali būti Jūsų!

Garantija karkasui - 5 m; Dangai - 10 m.

Papildomai galite užsisakyti:

 • Difuzinę polikarbonato sandarinimo juostelę;
 • Šiltnamio arkų sustiprinimus, kad šiltnamis būtų dar tvirtesnis;
 • Stogines orlaides;
 • Šiltnamio takelio bortelius (su tako koreliais arba be jų);
 • Mechanines arba pusiau automatines laistymo sistemas;
 • Automatinius stoglangių atidarytuvus (veikiančius nuo temperatūros be jokios el. energijos);
 • Augalų parišimo komplektus;
 • Saulės energija varomus ventiliatorius šiltnamio vėdinimui ir kt.
Išmanioji komplektacija su priedais Ne
Plotas 5,74 m²
Plotis 2,87 m
Ilgis 2 m
Aukštis 2,20 m
Dangos storis 6 mm
Dangos tipas Polikarbonatas
Polikarbonatas paruoštas montavimui Ne
Forma Arkinis
Karkaso medžiaga Cinkuotas plienas
Karkaso profilio forma Juosta
Karkaso profilio medžiagos storis 1 mm
Karkaso profilio matmenys 80 mm
Gamintojo šalis Lietuva
Garantija karkasui 5 metai
Garantija dangai 10 metų
Pamatinis profilis Ne
Karkaso spalva Cinko
Durys priekyje Durys ir Orlaidė
Durys gale Durys ir Orlaidė
Atstumai tarp profilių 100 cm

Pristatymo kaina 30 EUR

Panašios prekės