Šiltnamis Ventus, 9 m², 10 mm, Polikarbonatas

904481

236 cm

383 cm

181 cm

Šiltnamis Ventus - populiariausias pasirinkimas ieškantiems klasikinio, tvirto, dailaus, universalaus šiltnamio, oranžerijos, sodo kambario, lauko kavinės, kt.

2 stoglangiai, ALIUMINIS stačiakampis karkaso profilis

-7%
1 670,00 € 1 798,00 €
Preliminarus pristatymo terminas šiai prekei yra 40 darbo dienų.
Lietuviškas Polikarbonatinis arba Stiklinis Šiltnamis Gardenis
Išmanusis Šiltnamis
Šiltnamių stoglangių ir durų automatiniai atidarytuvai
Polikarbonato Sandarinimo Juostos bei Difuzinės Juostos AntiDust
Šiltnamių Laistymo Sistemos
Šiltnamio Takeliai ir Takelio Koriai
Specializuota Šiltnamių Parduotuvė Vilniuje

Kodėl rinktis šiltnamį Ventus?

Tai klasikinės formos (stačiomis šoninėmis sienelėmis, dvišlaičiu stogu) erdvus ir patogus mėgėjams ar profesionalams tinkantis ir patinkantis sodo statinys. Idealiai tiks ne tik augalams, bet ir jūsų pomėgiams, kitoms įvairiausioms funkcijoms (oranžerijai, lauko kavinei, baseino uždangai, namų biurui, nedideliam prekybos pavilijonui, ...).

Šiltnamio modelio Ventus forma ir matmenys

width=715

Standartinis Ventus šiltnamių plotis W - 2,36 m ir 3,09 m.

Danga

 • 10 mm polikarbonatas (skaidrus)
 • 4 mm grūdintas tiklas

Tvirtos aliuminio profilių konstrukcijos šiltnamis

Ventus modelio šiltnamio profiliai - aliuminiai, uždarojo tipo, vientisi. Keliolikos skirtingų formų, ilgių, storio. Visa šiltnamio konstrukcija - ypatingai stabili, sujungta  vientisą tvirtą sistemą.

Aliuminis - lengvas, bet tvirtas, ilgaamžis metalas. Nerūdija, nuo šilumos nesikreipia, atsparus drėgmės ir saulės poveikiui, jam nereikia specialios priežiūros, gali būti dažomas (rekomenduojama - miltelinius būdu).

 • Konstrukcijos profilių jungimo elementai (varžtai ir veržlės) - nerūdijančio plieno.
 • Daug dėmesio skiriama apdailos elementams ir estetikai.
 • Konstrukcija pagaminta savarankiškam šiltnamio surinkimui (pakuotėje yra išsami surinkimo instrukcija). Surenkant konstrukciją nereikia nieko papildomai gręžti, pjauti ar lenkti.

Aukštas ir erdvus šiltnamis

Standartinis Ventus modelio šiltnamio šoninių sienelių aukštis H - 1,81 m (įskaitant standartinį H-14,5 cm pagrindo profilį). Šiuo atveju durų praėjimo angos nuo žemės aukštis - 1,71 m.

Jei norite dar aukštesnio ir erdvesnio šiltnamio, užsisakykite +20 cm arba +30  cm paaukštinimą konstrukciją (atitinkamai keičiasi ir bendrasis šiltnamio aukštis bei durų angos aukštis).

width=300

Pav. Galimi šiltnamių šoninės sienelės aukščiai H-1,81 m (standartinis pasiūlymas), H-2,01 m, H-2,11 m.

Renkantis šiltnamį, ypač svarbu įvertinti jo šoninių sienelių aukštį. Kuo aukštesnės sienelės, tuo daugiau erdvės šiltnamio viduje. Tai ne tik suteikia daugiau būtinos erdvės, jų išdėstymui, užtikrina geresnę oro cirkuliaciją šiltnamio viduje; tokiame statinyje patogiau ir maloniau tiek dirbti, tiek ilsėtis.

Taupykite vietą savo sklype - geriau išnaudokite šiltnamio aukštį. Nesodinkite kuo daugiau daigų; leiskite mažesniam skaičiui augalų maksimaliai stiebtis į viršų (pav., aukštaūgiams pomidorams, agurkams, vynuogėms, kt.), ant šoninių sienelių tvirtinkite talpias, tvirtas lentynėles vazoniniams ar loveliuose auginamiems augalams (braškėms, žemuogėms, salotoms, prieskoniams, gėlėms, daigams, kt.). Aukštesnis šiltnamis gražiau įsilieja į bendrą sodo ir namo aplinką.

width=540

Pav. Bendrasis VENTUS šiltnamio modelis (3,09 x 4,57 m).

Šiltnamio Ventus konstrukcijos spalva

Bet kurio kiemo statinio, taip pat ir šiltnamio estetiniam vaizdui didelę įtaką daro jo forma, danga, spalva, apdaila. Nors natūralaus aliuminio (nedažyti) šiltnamiai populiarūs, tačiau vis daugiau pirkėjų nori įsigyti dažytos konstrukcijos šiltnamį.

width=121width=181

Standartiniame šiltnamio rinkinyje/kainoraštyje konstrukcijos profiliai yra natūralaus aliuminio (nedažyti). Klientui pageidaujant, pasiūlysime konstrukciją dažytą pageidaujama RAL paletės spalva.

Šiltnamio langai

Dideli langai (73x82 cm) užtikrina gerą šiltnamio vėdinimą. Standartiniame pasiūlyme langai numatyt tvirtinti į stogą. Langus galima įstatyti stoge arba/ir šiltnamio sienelėje. Prireikus, atskirai galite įsigyti vieną ar keletą papildomų langų.

Šiltnamio lietvamzdžiai

Šiltnamio konstrukcijoje yra integruoti lietaus vandens ir drėgmės kondensato surinkimo latakai, lietvamzdžiai.

Visas stogu tekantis lietaus vanduo sutekės į latakus, išbėgs dviem lietvamzdžiais. Juos galima įstatyti priekinėje arba galinėje šiltnamio pusėje. Patogu lietaus vandens srovę nukreipti į vandens surinkimo talpas ir taip pasirūpinti vandeniu šiltnamio augalams laistyti.

Ventus šiltnamio durys

width=718

Standartiniame šiltnamio Ventus rinkinyje yra vienerios slankiojamo tipo durys su patogia rankenėle. Šios durys - tvirtos, stabilios, plačios. Slankiojamos durys - patogesnės už varstomas, nes jų neblaško vėjas, jų nereikia paremti, nesudėtinga reguliuoti jų atvėrimo-užvėrimo plotį ir taip didinti ar mažinti oro cirkuliaciją ir ventiliaciją.

Slankiojamos durys tvirtinamos į viršdurinį profilį viršuje, todėl jų svoris pasiskirsto tolygiai, atverti-užverti jas - lengva; į durų bėgelė pakliuvę nešvarumai durims judėti netrukdo.

Ventus šiltnamiuose gali būti įstatomos ir jūsų pageidaujamo tipo durys; jų skaičių galite pasirinkti: vienerios ar dvigubos stumdomos (W-0,80 m), vienvėrės ar dviverės (varstomos) durys, kt.

Standartiniame pasiūlyme vienerios slankiojamos durys įstatomos priekinėje sienoje (t.y. po stogo šlaitų trikampiu). tačiau durys gali būti įstatytos į bet kurią šiltnamio pusę, kur jums patogiau: priekį, galą ar šoną. Apie pageidaujamą durų poziciją praneškite pardavėjui prieš užsisakydami šiltnamį.

Bet kada galima įsigyti ir įstatyti papildomas duris.

Ventus šiltnamio pamatai

Kad bet koks statinys būtų stabilus ir tvirtas, jam reikalingas geras, ilgalaikis pagrindas-pamatas.

Standartiniame Ventus šiltnamio rinkinyje yra H-14,5 cm aukščio aliuminio pagrindas (cokolis). Montavimo metu jo atramos privalo būti įbetonuotos į žemę ar pritvirtintos prie kito tipo grindinio dangos (trinkelių, betono terasos lentų, kt.).

Bet kurį šiltnamį galite statyti ir ant betono ar mūro pamato-sienelės. Šiuo atveju pasiūlysime kitą pagrindo tipą - H-5 cm specialią aliuminio plokštelę, tolygiai apgaubiančią jūsų pamato paviršiaus plokštumą ir tokiu būdu apsaugančią pamatą nuo neigiamo lietaus ar ledo poveikio.

Plokštelės tipo pagrindo atveju rekomenduojame rinktis paaukštintą (+10 cm ar +20 cm) šiltnamio konstrukciją. Šiltnamiams, statomiems ant betono/mūro pamato, gali keistis durų tipas - vietoje standartinių slankiojamų pasiūlysime varstomas.

DĖMESIO: Jei jūsų sklype - nelygus reljefas, rekomenduojame įsirengti betono ar mūro pagrindą-sienelę arba statyti šiltnamį ant įrengtos trinkelių, terasos aikštelės ar pan. Šiltnamio pagrindo profilis turi būti guldomas/tvirtinamas ant horizontalaus paviršiaus, kitaip nesurinksite šiltnamio konstrukcijos. Jei sklypo nuolydis nedidelis, renkant šiltnamį (prieš įbetonuojant jo atramos) gali būti naudojamos laikinos pagrindo padėties išlyginimo detalės (pasiruoškite, pav., medienos lentučių ar pan.).

Jei pageidaujate šiltnamį statyti ant mūro ar betono sienelės, informuokite mus apie jūsų pageidavimą; atsiųsime jūsų pasirinkto matmens šiltnamio pamatų brėžinį.

width=409

Pav. VENTUS šiltnamio modelis - ant H-43 cm sienelės (Ventus on-wall).

width=604

Pav. Standartinis aliuminis šiltnamio pamatas.

width=401

Pav. Aliuminio pamatas - plokštelė šiltnamiams, statomiems ant mūro ar betono pamato.

Dangos pasirinkimas

Šiltnamio danga: stiklas, polikarbonatas, abu?

Šiltnamiai gali būti dengiami kokybiškomis, ilgalaikėmis saugaus grūdinto stiklo ar kanalinio polikarbonato dangomis. Arba galima jungti jas abi! Pavyzdžiui, šiltnamio stogą dengti polikarbonatu, o sieneles – stiklo danga; arba vieną sienelę ir stogą – polikarbonatu, likusias – stiklu, ir pan. Šiltnamio kainai šie pasirinkimai esminės įtakos neturi.

Mūsų šiltnamių dangos:

 • polikarbonatas – 10 mm storio (pastaba: kuo storesni polikarbonato lakštai, tuo geriau/ilgiau išlaikoma šiluma šiltnamyje)
 • stiklas – skaidrus saugus grūdintas 4 mm storio
 • stiklas – skaidrus saugus grūdėtas 4 mm storio

width=700

Ką pasirinkti – stiklą ar polikarbonatą?

Pasirinkę 10 mm kokybišką kanalinį polikarbonatą sodininkauti galėsite daug anksčiau ir ilgiau, nes tokiame šiltnamyje ilgiau laikysis šiluma.

Jei jums labiau svarbi estetika, dangos skaidrumas, rinkitės  4 mm grūdintą stiklą.

Jei nenorite naudoti plastiko (polikarbonato) dangos, o skaidrus grūdintas stiklas taip pat netenkina jūsų poreikio, siūlome šiltnamį dengti 4 mm grūdėto stiklo danga.

Išsamiau apie stiklo ir polikarbonato dangų privalumus ir trūkumus – žemiau:

Stiklas Polikarbonatas
+ Privalumai +

 • lyginant su paprastu, grūdintas stiklas yra 5-6 kartus stipresnis;             
 • estetiškas;
 • lengva priežiūra: galima valyti buitinės chemijos priemonėmis, plauti;
 • saugumas: duždamas subyra į smulkius, neaštrius gabaliukus;       
 • itin skaidrus, neiškreipia vaizdo, nesideformuoja;
 • laiku bėgant, nekinta cheminės savybės;
 • atsparus įbrėžimams, karščio ir šalčio poveikiui;  
 • galima perdirbti.                                 
 • daugiasluoksnė struktūra suteikia geras termoizoliacines savybes pailgėja augalų auginimo sezonas;
 • optiškai skaidrus;
 • lakštų kanalų konstrukcija prislopina saulės spindulius, todėl sumažėja poreikis dirbtinai kurti pavėsį;
 • atsparus smūgiui;
 • galima perdirbti.
- Trūkumai -

 • dūžta;
 • didelis šiluminės varžos koeficientas;                                                                                                                                                                                                                                
 • neteisingai uždarius polikarbonato kanalus, juose kaupiasi purvas, kiti nešvarumai;
 • plastikas mažiau estetiškas, nei stiklas;
 • lengvas plastikas, todėl plonesnio storio lakštų nerekomenduojama dėti vėjuotose vietose stovinčiuose šiltnamiuose;
 • minkšta medžiaga. Neatsargiai valant ar plaunant galima subraižyti. Negalima valyti cheminėmis priemonėmis, šiurkštesnio pluošto šluostėmis. Ypač jautrus kitoms šiltnamio priežiūrai naudojamoms cheminėms medžiagoms!
Išmanioji komplektacija su priedais Ne
Plotas 9 m²
Plotis 2,36 m
Ilgis 3,83 m
Aukštis 1,81 m
Dangos storis 10 mm
Dangos tipas Polikarbonatas
Polikarbonatas paruoštas montavimui Taip
Forma Namukas
Karkaso medžiaga Aliuminis
Karkaso profilio forma Stačiakampis
Gamintojo šalis Lietuva
Garantija karkasui 12 metų
Pamatinis profilis Taip
Stoglangis 2
Karkaso spalva Aliuminio
Durys priekyje Slankiojamos durys
Durys gale Nėra
Garantija 2 metai

Pristatymo kaina 185 EUR

Transportavimo sąlygos užsakant šį šiltnamį:

 • Pristatymo laiko derinimas galimas pusdienio tikslumu – iki pietų arba po pietų;
 • Apie pristatymo dieną pranešama iš vakaro;
 • Pristatymo metu, vairuotojas prekes, kurios yra standartinio gabarito, vežimėlio ir lifto pagalba iškrauna prekes ant žemės (jokio užnešimo ar įvežimo į patalpas nevykdo); 
 • Jeigu prekė sveria daugiau nei 30 kg ir yra nestandartinio dydžio, klientas pats turi organizuoti krovinio išsikrovimą.
 • Išsikrovimui skiriama iki 30 minučių. Vėliau kiekvienai valandai skaičiuojama prastova. 1h/20 EUR.

Panašios prekės