Išmanusis šiltnamis Garantas Klasika 10, 4 mm

Išmanusis

928656

250 cm

400 cm

220 cm

Plieninis vamzdis yra visiškai cinkuotas iš išorės ir iš vidaus. Į komplektą įeina visi surinkimui reikalingi varžtai ir savisriegiai, taip pat galinis profilis. Diegimui nereikia pagrindo.

Padidėjęs metalo storis padidina tarnavimo laiką 8-10 metų, taip pat padidina maksimalią šiltnamio sniego apkrovą. Suvirinti galai (durys ir orlaidės) - padidina rėmo standumą, supaprastina surinkimą, padidina stiprumą, neleidžia deformuoti durelių ir angų per visą šiltnamio eksploatavimo laiką. Taip pat šiltnamyje įrengta 4 mm Standard arba Premium klasės polikarbonatinė danga, kuri suteikia papildomą šilumos izoliaciją ir apsaugą nuo UV spindulių bei pasižymi estetiškai patrauklia išvaizda. Žiemos metu šiltnamio išmontuoti nereikia.

722,00 €

Išmanusis šiltnamis

Papildomai sukomplektuotas su: Stoglangis, Kvėpuojanti juosta Antidust (33 m), Uždaranti juosta Antidust (2 rulonai x 33 m), Universali durų arba stoglangių automatika Univent (1 vnt.), Laistymo sistema keturkojis gravitacinis 15 m, Pajungimo detalė prie rezervuaro, Augalų parišimo komplektas

10% nuolaida priedams

Papildomos komplektacijos privalumai:

Antidust juostos prailgins polikarbonato tarnavimo laiką dvigubai - nesikaups drėgmė, sąmanos, polikarbonatas nežaliuos ir neirs!  Automatinė durų arba stoglangių įrangą (nereikalauja nei elektros, nei papildomų elementų, veikia nuo saulės šilumos) - Jūsų šiltnamis vedinsis pats automatiškai, orui įšilus! Laistymo sistema automatiškai lašalinių būdu laistys Jūsų pasodintus pomidorus ir agurkus, bei kitus augalus!

Augalų parišimai tvirtai ir estetiškai sutvirtins augalą ir užtikrins maksimalų augimą! Visiems priedams pritaikyta papildoma 10% nuolaida!

Šiltnamis tarnaus žymiai ilgiau, augalai patys vėsinsis ir laistysis, Jums belieka mėgautis derliumi!

Išmanioji komplektacija su priedais Taip
Plotas 10 m²
Plotis 2,50 m
Ilgis 4 m
Aukštis 2,20 m
Dangos storis 4 mm
Dangos tipas Polikarbonatas
Polikarbonatas paruoštas montavimui Ne
Forma Arkinis
Karkaso medžiaga Cinkuotas plienas
Karkaso profilio forma Stačiakampis
Karkaso profilio medžiagos storis 0,8-1,0 mm
Karkaso profilio matmenys 40x20 mm
Gamintojo šalis Baltarusija
Garantija karkasui 2 metai
Pamatinis profilis Ne
Karkaso spalva Cinko
Durys priekyje Durys ir Orlaidė
Durys gale Durys ir Orlaidė
Atstumai tarp profilių 67 cm

Pristatymo kaina 30 EUR

Panašios prekės